В Ізраїлі її б одразу депортували. Але ми не євреї, а українці… Від політиків нуль реакції. Тому вибачень вимагаємо ми, не прості українці, а Українці

Новини, Політика

Дмитро Кухарчук

Завжди захоплювався рівнем національної свідомості Ізраїльтян.

Отримавши Державу в 1948 році, вони не припиняли воювавати за свої тероторії і права. Але там ніхто не каже що втомився від війни.

І очевидно , що в нас це говорять , як правило ті, хто про війну чув лише по телебаченню.

Нетаньяху, Шарон, Барак, Перес, Ольмерт – все це прем‘єр міністри Ізраїля. Всі вони воювали за незалежність і для кожного з них «національна свідомість» – не просто літери з допису на фейсбуці.

Уявляєте що було б, якби в Ізраїль з робочим візитом приїхала дружина Зеленського і плюнула на їх традиції? Гадаю, що її б одразу депортували , а у Президента вимагали б офіційних вибачень і тільки після них, з певною вірогідністю, продовжили б розмову.

Загрузка...

Але ми не євреї, а українці. Така вже нам випала важка ноша. Та коли дружина прем‘єр міністра Ізраїля з огидою кидає на землю хліб, з яким її зустрічають – від політиків нуль реакції.

А все це тому, що на відміну від Ізраїля , країни , яку я завжди ставлю в приклад, як еталон – в Україні при владі теж євреї, тільки ті, що «втомилися від війни» , яку ніколи не бачили і ті, що язики в дупу засунули, коли нашими традиціями просто підтераються у нас на очах.

А поки що вибачень у дружини Нетаньяху вимагаємо ми, не прості українці, а Українці.

Джерело

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

Залишити відповідь